Najlepsze filmiki do ćwiczeń w roku 2017

tańcząca kobieta
23 Lis

Szukasz coraz to nowszych filmików do ćwiczeń i nie możesz znaleźć? Zapraszam Cię więc po dawkę ciekawych filmów, dzięki którym zmotywujesz się jeszcze bardziej i będziesz z radością podchodzić do ćwiczeń.

Ćwiczenia nie muszą być nudne – zwłaszcza jeśli dotyczą treningów tanecznych i ćwiczeń w domu. Aby urozmaicić Twoje treningi fitness przygotowaliśmy nasze ulubione filmiki online. Ponieważ każde ćwiczenie może być wykonane w zaciszu własnego domu, nie krępuj się i tańcz, jakby nikt nie patrzył.

7-minutowy trening tańca Vixen

Nie mrugaj, bo może po prostu przegapisz ten siedmiominutowy, bardzo energiczny trening taneczny z Vixen Dance na Elle.com. Dzięki treningowym mistrzom Janet, Shanut i Caroline, ta sesja cardio tańca sprawi, że będziesz się pocił w mgnieniu oka. Strona internetowa Vixen Workout opisuje swój styl jako „formatu fitness do tańca, który wykorzystuje komercyjną choreografię, zabójcze remiksy i oświetlenie sceniczne, dzięki czemu możesz doświadczyć siebie jako wykonawcy.”

Taniec latynoski, który możesz wykonywać w swoim salonie

Ten trening z pewnością spali kalorie i wywoła uśmiech na Twojej twarzy. Instruktor Equinoxu Nicole Steen poprowadzi Cię przez optymistyczną, 30-minutową lekcję dla PopSugar Fitness. „Jeśli chodzi o ćwiczenia, celem jest po prostu pozostać w ruchu, więc nie martw się, jeśli choreografia nie ma sensu. Im bardziej jesteś samoświadomy, tym mniej się ruszasz, więc odpuść i skup się na zabawie „- mówi Steen.

Trening tańca cardio do spalania kalorii

W tym 20-minutowym filmie dla PopSugar Fitness twórca PlyoJam Jason Layden przynosi mieszankę tańca i fitnessu, aby spalić kalorie. Jeśli nie jesteś na poziomie sprawności Laydena, oferuje on kilka modyfikacji, aby zmniejszyć intensywność, a jednocześnie daje Ci wymagający trening.

Trening z Cardio Fitness Party: Burn to the Beat – Keaira LaShae

„Będziesz potrzebował dużo energii na to, więc przygotuj się. Daj mi wszystko, co masz! „- mówi instruktor BeFit i trener fitness Keaira LaShae we wstępie wideo. Dzięki tym ruchom, ten 10-minutowy trening całego ciała podniesie twój metabolizm i zbuduje mięśnie.

Trening zumba Dance

24-minutowy trening Zumby Daniela Hayhursta. Kombinacje taneczne Hayhursta zwiększają tętno od pierwszego uderzenia bez wielu rozmów i przerw. W 2014 roku Hayhurst uruchomił

Danny’s Workout, kanał YouTube poświęcony nauczaniu tańca latynoskiego i lekcje aerobiku. „Kanał będzie kontynuowany w latynoamerykańskim aerobiku, z udziałem klasycznych stylów latynoamerykańskich, takich jak salsa, samba, reggaeton, merengue i wiele, wiele innych” – wyjaśnia w swoim debiutanckim filmie na temat zawartości kanału.

Trening tańca POP „Gorące lato”

„Każdy może tańczyć! Po prostu znajdź swój styl! A jeśli chodzi o fitness, to chodzi o to, żebyś się ruszał, a nie był profesjonalistą! Tak więc, jeśli pocisz się i dobrze się bawisz, robisz to dobrze! „, Mówi twórca Blogilates, Cassey Ho. W tym filmie poprowadzi Cię przez krok po kroku, 14-minutowy trening cardio. Po opanowaniu ćwiczeń możesz nawet przenieść swoje ruchy na parkiet w klubie.

Zumba TurnUP | Shut Up & Dance

Fitness Zumba dosłownie chce, abyś „zamknął się i tańczył” w tym wysokoenergetycznym, czterominutowym treningu z udziałem samego twórcy Zumby, Beto Pereza, wraz z Maritzą Bustamante.” Połączenie rytmów cumbia i reggaeton oznacza, że ​​jest to jeden gorący taniec” – mówi opis filmu. Mimo, że nie podawane tutaj są żadne instrukcje, wideo wyświetla grafikę, gdy mają nastąpić zmiany kierunku.

25-minutowe cardio taniec

PopSugar Fitness przynosi ci energiczny, 25-minutowy trening Simone De La Rue, twórcy Body By Simone. De La Rue zapytana o to, co kocha w treningach tanecznych, powiedziała: „To moja terapia! Wymaga to całego ciała i uczy koordynacji. Taniec stymuluje twój umysł, ciało i duszę i jest tak zabawnym, radosnym sposobem, abyś mógł się pocić i spalić kalorie. ”

Trener osobisty i Next Fitness Star – Selena Watkins

Jeśli masz dość robienia w nieskończoność tradycyjnych przysiadów, zapoznaj się z tym pouczającym filmem z YouTube, pozwoli Ci on rzucić nowe wyzwania na mięśnie i być troszkę kreatywnym.

20-minutowy trening tańca cardio u trenera gwiazd

Kiedy próbujesz nauczyć się nowego tańca, czasami choreografia może stwarzać trudności. Dzięki temu 20-minutowemu treningowi tańca PopSugar Fitness nauka ruchów stała się nieco łatwiejsza. Lekcję poprowadzi artystka fitness Celebrity, Nicole Winhoffer. Myślisz, że nie umiesz tańczyć? „Każdy może”, mówi Winhoffer. „Chodzi o zmianę myśli w Twojej głowie. Spróbuj nauczyć się tańca wideo, jak jeden z moich treningów tańca NW Method. To na pewno sprawi, że będziesz się ruszał! ”


Trener Kelly Ripa – FitSugar

Zwiększ intensywność treningu tańca PopSugar Fitness z trenerem gwiazd, Anną Kaiser z AKT. Nakręcony na żywo na poddaszu Manhattanu, Kaiser poprowadzi cię przez trening obwodu, cardio, pilates i jogę. „Poczuj smak tego, jak Anna trenuje swoich klientów, którzy są celebrytami (Kelly Ripa i Sarah Jessica Parker). To pełny taniec i zabawa – mówi PopSugar. „Naciśnij start i przygotuj się na pot.”

6-minutowy trening z Kathy Pryce DanceBody

„Gdy tańczysz rzeźbisz sylwetkę, wytwarzasz endorfiny. Czujesz się pewnie. Czujesz się tak, jakbyś naprawdę poruszał swoim ciałem „- mówi Katia Pryce z DanceBody w tym świetnym filmie.

Ballet Beautiful | Trening Total Body Sculpt: Mary Helen Bowers

BeFit prezentuje 15-minutowy, inspirowany baletem trening Mary Helen Bowers of Ballet Beautiful. Trening działa na wszystkie główne grupy mięśniowe ciała, dzięki niemu uzyskamy wyrzeźbioną i szczupłą sylwetkę. Jeśli denerwujesz się, że nie będziesz dobrą baletnicą, Bowers oferuje tę przyjazną radę: „Doświadczenie tańca nie jest wymagane w przypadku tego baletu. Myślę, że ważne jest, aby nie martwić się wyglądem ani tym, ile masz doświadczenia, ale wyjść i spróbować!”

Trening High Cardio: Nagada Sang Dhol Baje – Ram-Leela

Doonya opisuje siebie jako „Twoja zabawa z tańcem i fitness w domu! Przynosimy energię i taniec z Bollywood, indyjskiego przemysłu filmowego i muzycznego, prosto do Twojego salonu. „Z ogromną energią, współzałożyciele Doonya Kajal Desai i Priya Pandya dają ci posmak swoich wysokowydajnych rytmów tanecznych.

20-minutowy trening tańca ludowego do spalania kalorii

Chcesz urozmaicić swoje sesje ćwiczeń? Sprawdź Country Dance Workout Autumn Calabrese dla PopSugar Fitness. Tutaj Calabrese poprowadzi Cię przez obszerny samouczek. „Uwielbiam to, że treningi taneczne wcale nie przypominają treningu. Muzyka się włącza, jest fajnie, sprawia, że ​​chcesz się ruszać. Uśmiechasz się przez cały czas, pracujesz całym ciałem, i to nie musi być idealne. Możesz w umieścić własny styl „- mówi.

Julianne Hough Dancing Workout

Ruszaj swoimi biodrami z Julianne Hough w tym 10-minutowym treningu tańca cardio. Hough pokaże Ci drogę do osiągnięcia swoich celów fitness. „W tej chwili, po prostu chcę, żebyście się trochę rozluźnili … poczujcie działanie bioder” – mówi na wideo.

Fat Burning Dance Workout | Trening Cardio do odchudzania, Hip Hop – zabawa w domu – ćwiczenie

W niespełna dziewięć minut Joy Scola przeprowadzi cię przez początkujący trening hip-hopowy, by nadać ton ciału i spalić tłuszcz. Nie daj się zwieść słowu „początkujący”. Jest tu sporo rzeczy nad, którymi trzeba pracować. Nie jesteś pewien czy potrafisz ruszać się w rytmie hip-hop? Nie martw się! „Każdy może tańczyć. Nie chodzi o to, żeby wyglądać w określony sposób, czy wykonywać określone ruchy „- mówi Scola. „Chodzi tylko o dobrą zabawę i świadomość, że jeśli poruszasz swoim ciałem, poprawiasz swoje zdrowie, redukujesz stres i spalasz niechciany tłuszcz”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *